ورود به سایت

بهIMG_8827.JPG گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، با حضور كرامتي مديركل مديريت بحران استان ، دكتر بيات فرماندار شهرستان زنجان ، فرماندهي راهنمايي و رانندگي ، واحدهاي اورژانس ، هلال احمر و آتش نشاني ، مانور بزرگ اصلاح وتعميرات پيشگيرانه چهارده كيلومتر شبكه برق فشارمتوسط هوايي با فرماندهي مهندس عليزاده مدير عامل اين‌شركت ، مقارن با اربعين سرور وسالار شهيدان (ع) با رمز ياحسين(ع) آغاز و طي يكروز اجراشد.

مهندس عليزاده با قدرداني از حضور مسئولين ارشد استاني و شهرستاني و مديران دستگاه هاي  اجرايي بر اهميت مانور ياد شده تاكيد كرد و گفت: طبق بررسي ها و اطلاعات بدست آمده از نقشه هايGIS ، مسير خروجي كاوند باوجود راهدارخانه قلي كندي ، دكل هاي مخابراتي و مشتركين منطقه در شرايط نامساعد جوي در معرض آسيب بود كه امروز با بسيج 103تن از پرسنل عملياتي در قالب  30 اكيپ اجرايي و با مديريت و راهبري اموربرق غرب شهرستان زنجان ساماندهي شد. وي افزود : اين مانور با هدف تمرين براي ساماندهي وبرنامه ريزي بهتر در شرايط بحراني براي بالابردن سطح آمادگي بخش هاي ذيربط بسيار موثر بود ، هرچند با انجام مانورهاي مذكور از ابتداي سال تاكنون توانسته ايم در كوتاه ترين زمان ممكن و با كمترين زمان خاموشي با برنامه بخش عمده اي از شبكه هاي توزيع برق استان را اصلاح كنيم .

 وي تصريح كرد: خوشبختانه مسئولين استاني درك بسيار بالايي از اهميت صنعت زيرساختي "برق" دارند و با همت پرسنل اين‌شركت و  شعار كيفيت ، سرعت و ايمني  مانورهاي موفقيت آميزي در طول سال برگزار شده است. گفتني است براي بهره برداري از پروژه ياد شده اعتباري بالغ بر 95 ميليون تومان صرف شد.

دكتر بيات فرماندارشهرستان زنجان نيز در بخشي از صحبت هاي خود وضعيت تامين و پايداري شبكه هاي توزيع برق در زنجان را خوب ارزيابي كرد و گفت: جاي بسي سعادت است كه جزو همكاراني باشيم كه نور وروشنايي را به منازل مردم هديه ميكنند و سهم بسزايي در IMG_8875.JPGچرخه توسعه صنعت و كشاورزي و عمران منطقه دارند.