ورود به سایت

IMG_4205.JPGبه گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران نمایشگاه "عکس انقلاب " از 12 بهمن ماه به مدت 10 روز در محل ستاد اينشركت توسط پايگاه مقاومت بسيج شهيد تجلي برپا شد.

مهندس درويش اميري استاندار زنجان و هيئت همراه  ضمن بازديد از اين نمايشگاه گفت: تاریخ کشور به خصوص انقلاب اسلامی گواه بسیاری بر دلیرمردی و ایستادگی و گذشت و پایداری ملت شهید پرور زنجان را در دل دارد نقشی که مردم این دیار در روزهای مبارزه علیه رژیم ستم‌شاهی و به بار نشاندن درخت تنومند انقلاب اسلامی برعهده دارد شاید به کرات بیان نشده اما هیچ گاه از حافظه تاریخی کشور زدوده نمی‌شود.

بهبود لطفي فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهيد تجلي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان نيز پیروزی انقلاب اسلامی را بزرگترین پدیده قرن اخیر دانست و گفت :  اراده الهی در نابودی طاغوت و سلطه جویان تجلی یافت و نظام الهی در آن روی کار آمد. وي با بیان اینکه عظمت این کار برای نسل آینده باید به خوبی ترسیم شود و علل و عوامل پیروزی انقلاب برای آنان بازگو شود افزود: در این زمینه زبان هنر نقشی اثر گذار و بی نظیر دارد که می تواند رشادتهای یک مردم را به آیندگان منتقل کند. وی از عکاسی به عنوان یکی از هنرهای اثر گذار یاد کرد و گفت: هنر عکاسی با توجه به تاثیرگذاری و ماندگاری نقش مهمی در انتقال میراث فرهنگی، افکار و اندیشه های ارزش مدار به نسل های آتی دارد.