ورود به سایت

هیات ها در سراسر استان می توانند به منظور تامین برق مورد نیاز تکایا، حسینه ها و مکان های سوگواری سالار شهیدان، با مراجعه به مدیریت های توزیع برق شهرستانها و تماس با شماره تلفن ۱۲۱ واحد اتفاقات و عملیات ، نسبت به درخواست انشعاب رایگان موقت برق اقدام نمایند.

کلیه مراحل نصب و جمع آوری کنتور انشعاب موقت هیات های مذهبی به صورت رایگان توسط شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان به مدت ۱۵روز از آغاز ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) صورت می گیرد .

رعایت فاصله مجاز (حداقل ۲۱۰سانتی متر )از سیم های برق حین برپایی خیمه های عزاداری ،عدم نصب پرچم، پلاکارد و تبلیغات برروی پایه های برق،عدم استفاده از انشعابات غیرمجاز به هرنحو، عدم استفاده از روش های غیرفنی وغیرشرعی در تامین برق زیرا موجب خطرات جانی برای افراد خواهد شد،لذا تکایا و هیات های مذهبی در هنگام بهره گیری از انشعاب برق،حتما از ترمینال ها و پریزهای استاندارد استفاده نموده و تابلوهای ورودی برق از دسترس کودکان و محیط های مرطوب دور نگه داشته شود.

به منظور جلوگیری از بروز حوادث و ایمنی بیشتر ، عزاداران حسینی هنگام حمل پرچم و علامت های مخصوص عزاداری و...به تاسیسات و شبکه های برق که از خیابان ها و معابر عبور کرده ،توجه نمایند.

ممانعت از بارگیری ، یاتخلیه بار و جابه جایی اجسام توسط جرثقیل زیر شبکه های برق ضروری است.

درعین حال خواهشمند است به منظور تامین روشنایی مکان های مذکور از لامپ ها و پروژکتورهای روشنایی LED و SMD (فوق کم مصرف ) استفاده و پس از پایان مراسم نسبت به خاموش کردن کلیه تجهیزات برقی، اقدام نمایند.

این شرکت از مشترکان و ذینفعان برق دعوت می کند،ضمن صیانت ازمنبع ارزشمند انرژی در اشاعه و ترویج فرهنگ صحیح مصرف برق یاری رسان این شرکت باشند ودر صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تلفن ۱۲۱ واحد اتفاقات و عملیات تماس بگیرند، کارکنان این شرکت به صورت شبانه روزی پاسخگوی شهروندان هستند.

عليرضا عليزاده

رئيس هيات مديره ومديرعامل

شركت توزيع نيروي برق استان زنجان