ورود به سایت

به گزIMG_0012.JPGارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، با حضور سرداران سپاه انصارالمهدی (عج) ، فرماندهان نیروی انتظامی ، فرمانده پایگاه بسیج شرکت توانیر،  مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران ، مدیرکل حفظ ونشرآثارو ارزشهای دفاع مقدس ، مدیران دستگاه های اجرایی استان و بسیجیان صنعت برق زنجان از کتاب "پابه پای جنگ" رونمایی شد.

مهندس علیزاده مدیرعامل این شرکت ضمن قدردانی از عوامل انتشار کتاب "پابه پای جنگ" بویژه پایگاه مقاومت بسیج شهید تجلی ، گفت : رهبر معظم انقلاب اسلامی، نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی(ره) و حماسه هشت سال دفاع مقدس را گنجینه بسیار غنی در تاریخ ایران دانسته و انتشار آثار ادبی درباره دفاع مقدس را امری واجب برمی‌شمرند. وی افزود:جمهوری اسلامی ایران 39 سال است که در حال دفاع از آرمان‌های انقلابی و جنگ با استکبار جهانی است اما دوران دفاع مقدس و جنگ ۸ سال با رژیم بعث عراق دورانی ویژه بود. وی خاطر نشان کرد: تلاش های فرمانده پایگاه بسیج شهید تجلی و همراهان438719645_236595.jpg این منظومه ی گرانقدر درقالب خاطرات 42تن از ایثارگران شاغل در این شرکت امروز به بار نشست و در مراسم یادواره شهدای دفاع مقدس از این اثر به یادماندنی رونمایی خواهدشد.وی انتشار کتاب پابه پای جنگ را گامی مهم در انتقال رویدادهای جنگ تحمیلی به نسل حاضر عنوان کرد.

صحراپور فرمانده بسیج شرکت مادرتخصصی توانیر به عنوان سخنران این مراسم از برگزاری اولین یادواره شهدای انقلاب اسلامی در صنعت برق استان زنجان قدردانی کرد وگفت : استمرارانتشارخاطرات هشت سال دفاع مقدس بصورت نسل به نسل حرکتی بسیار شایسته است و باید انتقال ارزشها و آثار دفاع مقدس ایران اسلامی نیز با این رویکرد به نسل‌های آینده کشور انجام پذیرد.

درادامه این مراسم برخی از ایثارگران شرکت توزیع برق زنجان به خاطره گویی پرداختند و سپس از کتاب پابه پای جنگ رونمایی شد.