ورود به سایت

IMG_5314.JPGبه گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، طي مراسمي از محسن رضايي پيشكسوت روابط عمومي با 15 سال كار در حوزه روابط عمومي صنعت برق تقدير وتوديع شد. وی با صدورحكمي ازسوی عادل كاظمي رئيس هيات مديره و مديرعامل به عنوان مشاور اداری مقام عالی شرکت منصوب و رويا قزلباش به جای ایشان به عنوان سرپرست دفترروابط عمومي انتصاب شد .

عادل كاظمي مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان زنجان با تقدير از خدمات شايسته ي محسن رضايي ، وی را یکی از چهره های شاخص عرصه روابط عمومی معرفی کرد و خاطرنشان شد : از ویژگی های بازر رضایی صعه صدر و صبوری در مقابل چالش های پیش روی و ارتباطات شایسته با  مردم وذینفعان شرکت بوده است . وی  همچنین برای رویا قزلباش سرپرست روابط عمومی آرزوی توفیق کرد و خواستار تعالی هرچه بهتر اهداف نظام مقدم جمهوری اسلامی ، دولت و صنعت بزرگ برق در حوزه روابط عمومی شد.
گفتنی است در این مراسم مدیرکل روابط عمومی واموربین الملل شهرداری زنجان و جمعی از اصحاب رسانه با حضور در این مراسم از خدمات محسن رضایی قدردانی کرده و برای خانم قزلباش در سمت جدید روابط عمومی توزیع برق استان زنجان آرزوی موفقیت کردند .
IMG_5303.JPG  IMG_5336.JPG
IMG_5365.JPG