ورود به سایت

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، در طي سفر ايران گردي روح اله بصيري دوچرخه سواري كه از اربعين سال گذشته  سفر خود را از شهريار تهران آغاز كرده است  و حامل پيام و پرچم شهداي مدافع حرم مي باشد در مسير گذر از زنجان به سوي كربلاي معلي ، با مهندس عادل كاظمي مديرعامل و پرسنل اين شركت ديداركرDSC07473 - Copy (2) - Copy.JPGد.

مهندس كاظمي ضمن شايسته ارزيابي كردن حركت روح اله بصيري در زنده نگه داشتن ياد شهداي مدافع حرم ؛  اقتدار، عزت، صلاح و رستگاری جامعه را مرهون خون شهدا دانست و گفت : شهدا چراغ هدایت و راهنمای ما هستند و  راه شهدا باید سر مشق و الگو برای جامعه باشد. وی ادامه داد: خانواده شهدا در مسیر درست و مهمی گام برداشتند و خانواده های شهدا با تربیت فرزندان قهرمان و مومن برای کشور افتخار آفریدند. خانواده شهدا هر آنچه داشته اند در راه خدا داده اند و خدا نیز به آنها نعمت هاي زيادی اعطا می‌کند، چرا که با خدا معامله کرده اند و مسیر امام حسین(ع) و حضرت زینب(س) را طی کرده اند.

روح اله بصيري راكب اربعين حسيني (ع) نيز دربخشي از صحبت هاي خود گزارشي از مسير دوچرخه سواري اربعين تا اربعين ارائه داد و از استقبال بي نظير مديرعامل و پرسنل شركت توزيع نيروي برق استان زنجان از پيام و پرچم شهداي مدافع حرم قدرداني كرد .

DSC07485.JPG DSC07480 - Copy - Copy.JPG