ورود به سایت

img[2].jpgبه گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، پس از اقدام جهادی این شرکت در مانور بزرگ اصلاح ضعف ولتاژ مناطق مختلف شهرستان طارم با بسیج 60تن از پرسنل زبده ی امورهای برق شمال ، غرب وشرق زنجان ، ابهر ، ماهنشان ، خرمدره ، خدابنده ، سلطانیه ، ایجرود و طارم ؛ طی 8ساعت کار در دمای هوای بالای 40درجه سانتیگراد ، که موجب رفع مشکل مردم مناطق یادشده گردید ، رؤسای شوراهای اسلامی گیلوان با اهداء لوح سپاس از مدیر عامل وپرسنل این شرکت قدردانی کردند.

بدنبال دیدار مهندس علیزاده مدیرعامل این شرکت با مردم شهرستان طارم و درخواست مردمی در خصوص رفع ضعف ولتاژ برق این منطقه ، دستور فوری بر رسیدگی به مطالبات مردمی صادر شد و با اعزام اکیپ های عملیاتی از تمامی امورهای اجرایی استان به منطقه ، پروژه های اصلاح وساماندهی شبکه های توزیع برق با رویکرد مانور بحران وپدافند غیرعامل در یکروز گرم تابستانی به بهره برداری رسید. درپی صدور این دستور ، بلافاصله قائم مقام مدیرعامل در امورهای اجرایی و معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ باحضور در مناطقی که دچار ضعف ولتاژ شده بودند موضوع را بررسی و 21پروژه برای حل کامل این مشکل تعریف کردند. در ادامه سناریوی اجرای یک مانور ضربتی برای رفع ضعف ولتاژ مناطق از پیش تعیین شده شهرستان طارم طرح ریزی و اجرا شد.

با اجرای این طرح های جهادی ضمن افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه های توزیع برق،‌ مشکل اکثر مناطق طارم مرتفع و موجب افزایش رضایتمندی مردم ‌شد.