ورود به سایت

به گزارش دفترروابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان ، سردار کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در دیدار با مهندس علیزاده با اهداء لوح تبریک انتصاب از خدمات ارزشمند اینشرکت در خدمت رسانی به مردم منطقه قدردانی و به تعامل نزدیک وشایسته ی دوطرف تاکید کرد.

مهندس علیزاده در این دیدار با قدردانی از حضور فرمانده سپاه استان و هیات همراه به تشریح عملکرد و وضعیت آماری  شرکت پرداخت و گفت: توزیع برق زنجان بطور شبانه روزی در خدمت به مردم و پایدار نگه داشتن شبکه های برق و روشن نمودن چراغ خانه های مردم تلاش می کند. وی خاطرنشان کرد: ما نیز همچون برادران سپاه در سنگر دیگر خدمت به مردم  ولایی استان بسیجی وار درخدمتیم و بحمدالله با زیرساخت های خوبی که در استان فراهم شده است  شاخص های بهره برداری از جمله میزان خاموشی برق به ازایهرمشترک درسال ودر کاهش تلفات انرژی وضعیت مناسبی نسبت به سایر استان ها داریم.

سردارکرمی نیز با بیان اینکه سپاه استان زنجان دوشادوش صنعت توزیع برق در امر خدمت رسانی به مردم کارهای خوبی انجام داده است . افزود:سپاه انصارالمهدی استان زنجان در قالب بسیج سازندگی ، طرح هجرت اردوهای دانشجویی ودانش آموزی و قرارگاه عمران وآبادانی فعالیت های موثری در مناطق محروم استان انجام می دهد .وی تاکید کرد : توزیع برق زنجان در خدمت رسانی به مردم جایگاه خوبی داردچرا که خدمت به مردم با ارزش ترین کارها محسوب می شود.

IMG_3483.JPG