ورود به سایت

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان،به مناسبت روز تربيت بدني در صنعت آب وبرق كشور يك دوره مسابقات فوتسال چهارجانبه مابين امورهاي ستادي و اجرايي اين شركت به ميزباني مديريت توزيع برق شهرستان خرمدره برگزارشد و در نهايت تيم فوتسال ستادي موفق به كسب عنوان قهرماني اين دوره از مسابقات گرديد.

مهندس باقري وند مديريت توزيع برق شهرستان خرمدره  و ميزبان اين دوره از مسابقات ضمن تسليت ايام سوگواري سروروسالارشهيدان علي ابن الحسين (ع) و قدرداني از همكاراني كه در برگزاري مناسب مسابقات تلاش كردند گفت : ورزش منظم و مرتب ميزان بازدهي و فعاليت مفيدکاركنان را تا چندين برابر افزايش مي دهد  و اگر خواهان تعالي و انجام مناسب  ماموريت هاي سازماني خود هستيم بايد ورزش  را در دستور کار خود قرار داده و بصورت جدي و با برنامه ريزي به  آن بپردازيم.

ايرج مهركنان دبيركميته ورزش نيز هدف از برگزاري چنين تورنمنت هايي را ديدار همكاران امورهاي اقماري و افزايش حس صميميت ودوستي عنوان كرد و افزود : پرسنل كليه سازمان ها  نيازمند روحيه مناسبي هستند تا بتوانند راندمان كاري خود را افزايش داده و با شادابي و نشاط در محيط كار حاضر شده و با علاقه بيشتري به كار و فعاليت بپردازد.

گفتني است در اين دوره از مسابقات كه بصورت دوره اي و در دو روز متوالي همزمان با روز ورزش وتربيت بدني در شهرستان خرمدره برگزار گرديد تيم فوتسال ستادي با كسب 7 امتياز  مقام اول ، مديريت توزيع برق شهرستان خرمدره باكسب 5امتيازمقام دوم و مديريت توزيع برق شهرستان خدابنده باكسب 4امتياز مقام سوم را كسب كردند .

 پيش از مراسم اختتاميه و اهداء جوائز تيم هاي برتر ، مهندس علي حسني از مادحين اهل بيت (ع) و جزو ورزشكاران وپرسنل توزيع برق خدابنده به مرثيه سرايي پرداخت و فضايي معنوي به اين مراسم بخشيد .

IMG_3458.JPG