ورود به سایت

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان،  همزمان با 25 ذي‌الحجه سالروز تكريم  و نكوداشت منزلت بازنشستگان و با حضور مهندس عليزاده رئيس هيات مديره ومديرعامل ، معاونين ، مديران و بيش از 500 تن از بازنشستگان وخانواده هاي ايشان در صنعت توزيع برق استان مراسم باشكوه تجليل برگزار شد.

مهندس عليزاده مديرعامل توزيع برق استان زنجان بازنشستگی را همواره فصلی جدید در زندگی همه شاغلان دستگاه‌ها، ادارات و مشاغل مختلف دانست و گفت: برگزاری آئین تجلیل و تکریم آنان نوعی پاسداشت خدمات 30 ساله برای نظام، جامعه و انقلاب است. وي افزود: همواره از بازنشستگان، به‌عنوان گنجینه‌های سرشار از تجربه و تخصص نام برده شده است که باید در ادامه آسودگی و فراق از کار، از تجربه‌های مختلف آنان در بخش‌های مختلف استفاده شده و به‌نوعی آنان چراغ راه نسل جدید در ارائه خدمات بهتر به جامعه باشند.

وي تصريح كرد: توفیقات و افتخارات حاصله در شرکت توزيع برق استان زنجان مرهون پیشکسوتان و بازنشستگان اين عرصه است . عزیزان بازنشستــه در طــی مدت خدمتشان زحمات صادقانه و خالصانه در عرصه خدمتگزاری تلاش بسیار نموده که از آنها و خانواده­های آنان تقدیر و تشکر می كنم.

گفتني است در ادامه اين مراسم با اهداء لوح سپاس و هدايا از جايگاه شامخ نه تن از بازنشستگاني كه در سالجاري به اين افتخار نائل شدند تقدير شد.

3.jpg 2.jpg