ورود به سایت

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، به مناسبت گرامیداشت مقام زن و سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، با حضور مدیر عامل ، معاونین ، مدیران وجمع کثیری از بانوان شاغل در این شرکت مراسم تجلیلی برگزار گردید.

عادل کاظمی رئیس هیات مدیره ومدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)  و گرامیداشت مقام زن گفت : زنان به عنوان نیمی از پیکره جامعه که در دامان خود انسانهای پاک و برجسته می­پروراند ، نقش بسیار مهمی در ایجاد و گسترش عفت ، پاک دامنی و اخلاق در بین جوامع بشری دارند و برگزاری چنین نشست هایی با وجود سمبل ها ونمادهای ارزشمندی همچون ائمه اطهار(ع) بهانه ای برای تقدیر از جایگاه والای بانوان و مادران عزیزاست.

کاظمی افزود : افتخارها و توفیقات کسب شده در سطح شرکت ابتدا بخاطر عنایات خداوند باریتعالی بوده و سپس مرهون تلاش عزیزانی است که در مجموعه ی کارکنان شرکت با روحیه ی خستگی ناپذیر و همت والایشان مشغول فعالیت وخدمت رسانی به مردم استان هستند والبته نقش بانوان در این مورد بدلیل کار در دوجبهه ی خانه و محل کار پر رنگ تر خواهد بود .

ایشان در بخش دوم صحبت های خود به پتانسیل های خوب موجود در شرکت اشاره کرده و  خاطرنشان شد : با کمی تامل در آمار وعملکرد صنعت برق استان،کشور وجهان می توان شکاف موجود را به خوبی لمس کرد و چنین نتیجه گرفت که به مصداق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی باید گام های موثر وبلندتری برداریم تا بتوانیم درسطح دنیا در جایگاهی باشیم که لایق مردم میهن عزیزمان باشد .

رویا قزلباش مشاور مدیرعامل در اموربانوان وخانواده نیز با قدردانی از حمایت های همه جانبه ی مهندس عادل کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان در رسیدگی به وضعیت رفاهی وانگیزشی بانوان به ارائه گزارشی از عملکرد اموربانوان در سالی که گذشت پرداخت .

گفتنی است در پایان مراسم از بانوان شاغل در این شرکت با اهداء هدایایی تجلیل گردید.

DSC06463.JPGDSC06464.JPGDSC06474.JPGDSC06483.JPGDSC06484.JPG      DSC06486.JPG