ورود به سایت

IMG_7934.JPGبه گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، مراسم معارفه هفده تن از پرسنل استخدامی جدید این شرکت با حضور مهندس علیزاده مدیر عامل ، معاونین ومدیران ستادی برگزار  و بر انجام  وظایف بر اساس استراتژی های از پیش تعیین شده شرکت تاکید شد.

مهندس علیزاده رئیس هیات مدیره ومدیرعامل این شرکت ضمن تبریک ایام و آرزوی موفقیت برای پرسنل استخدامی جدید ، گفت : فعالیت در صنعت برق که به عنوان زیربنایی ترین فعالیت اقتصادی در تمام کشورهای دنیا محسوب می شود ، نقطه عطف زندگی شغلی ما است ؛ چرا که نقش برق در تاروپود زندگی بشریت جاری است و اهمیت حیاتی پیدا کرده است . برق در توسعه هر مملکتی عامل اصلی بشمار می رود و با دستان پرتوان شما جوانان ساعی و پرسنل خدوم این صنعت شاهد پایداری و پویایی این صنعت هستیم.

وی افزود: شرکت توزیع برق استان زنجان یک شرکت استراتژیک محور است و در راستای بهبود شاخص ها وفرآیند ها بصورت مستمر فعالیت های برجسته ای صورت می گیرد و ضروری است میزان شناخت و آگاهی خود را از رسالت ها و ماموریت های اصلی شرکت افزایش داده و چشم انداز 1404 و اهداف سازمان را در تمامی وظایف جاری به عنوان نقشه راه خود قرار دهیم .

وی تصریح کرد : شرکت های توزیع برق به عنوان پیشانی صنعت برق کشور محسوب می شوند و تمامی زحمات چرخه تولید در توزیع نمود پیدا می کند و انتظار می رود جوانان عزیز بصورت پویا و با بهره گیری از فناوری های نوین روز دنیا کار خودرا شروع کنند و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم گام بردارند .

در ادامه مراسم مهندس کابلی معاون منابع انسانی این  شرکت از روند استخدام نیروهای جدید و نحوه گزینش پرسنل گزارش داد.