ورود به سایت

به گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، احمديوسفي از پرسنل اموربرق شرق زنجان عضو تيم ملي بسكتبال باويلچر موفق به كسب عنوان نايب قهرماني آسيا واقيانوسيه وامتياز  سهميه ي پارالمپيك2016 در كشور ژاپن شد.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از فدراسيون جانبازان و معلولان، ديدار فينال بين تيم ملي ايران و استراليا برگزار شد که نمايندگان ايران عليرغم به نمايش گذاشتن يک بازي خوب، با نتيجه ۷۸ به ۶۰ به تيم استراليا که عنوان قهرماني جهان را در پرونده خود دارد، باختند و با کسب عنوان نايب قهرماني و سهميه پارالمپيک ريو، به ميهن باز مي گردند.

ديدار رده بندي نيز بين تيم هاي ژاپن و کره برگزار شد و تيم ژاپن موفق شد با نتيجه ۸۰ بر ۵۶ به پيروزي دست يافته و جايگاه سوم اين مسابقات را از آن خود کند.

تيم ملي بسکتبال با ويلچر در مرحله مقدماتي موفق به شکست تيم هاي مالزي، فيليپين، چين تايپه و عربستان شد و مقابل استراليا نيز شکست خورد.

ملي پوشان تيم بسکتبال با ويلچر در مرحله يک هشتم با چين روبرو شدند و با شکست اين تيم، ديدار نيمه نهايي را مقابل کره برگزار کردند و با غلبه بر اين تيم ضمن راهيابي به فينال، سهميه خود براي بازي هاي پارالمپيک را نيز مسجل کردند.