ورود به سایت

۲۰۱۸۰۴۲۱_۰۹۳۷۳۹.jpgبه گزارش دفترروابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، با حضور 53 تن از ایثارگران دفاع مقدس و خانواده های ایشان مراسم بزرگداشت مقام جانبازان ، آزادگان ،رزمندگان و خانواده های معظم شهدا درمحل این شرکت برگزار و مهندس علیزاده رئیس هیات مدیره ومدیرعامل این شرکت به تشریح جایگاه ایثارگران و جهاد درعرصه خدمت رسانی مطلوب به مردم پرداخت.

مهندس علیزاده ضمن تبریک اعیاد شعبانیه سالروز میلاد باسعادت امام حسین(ع) ، حضرت ابوالفضل العباس(ع) ، امام سجاد(ع) و بزرگداشت روز جانباز ، گفت: امروز هر چه داریم اعم از امنیت و استقلال در میهن عزیزمان ایران مدیون رشادتها وایثارگری های این عزیزان است ، و طبق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) جنگ مان تمام نشده و تنها خط جبهه ها  و نوع دفاع فرق کرده است و اکنون نیز باید از ارزش های مقدس مان دفاع کنیم و در عرصه خدمت رسانی به مردم و سازندگی جهادگونه تلاش کنیم.

وی افزود: در دوران جنگ تحمیلی ملت ایران نشان دادند که باپیروی از فرامین رهبرکبیرانقلاب اسلامی تمامی نقشه های شوم ابرقدرت ها ودشمن۲۰۱۸۰۴۲۱_۰۹۳۶۴۴.jpgان نظام اسلامی را نقش برآب کردند . و اکنون نیز همانطور که شاهدهستیم همان روحیه ایثارگری ، غیرت وشجاعت در مردم ملت ایران زنده است و شرکت توزیع برق استان زنجان نیز در این راستا گام های بلندی برداشته است و درعرصه خدمت به مردم و پایداری شبکه های توزیع برق خدمات شبانه روزی و ارزنده ای ارائه می دهد .

وی دربخش دیگری از صحبت های خود به ارتقاء توانمندی های تخصصی در حوزه فعالیت های فنی مهندسی  تاکید کرد و حرکت در راستای شعارسال یعنی  بهره مندی از کالای ایرانی باکیفیت را مهم ارزیابی کرد.

در ادامه مراسم که با همت کمیته فرهنگی وروابط عمومی برگزارمی شد،  گروه های هنری به اجرای برنامه های شاد فرهنگی پرداختند و در پایان  از سوی مهندس علیزاده رئیس هیات مدیره ومدیرعامل این شرکت به 53تن از ایثارگران شاغل در مجموعه شرکت توزیع برق استان زنجان لوح سپاس اهداءشد.

۲۰۱۸۰۴۲۱_۰۹۴۸۰۷.jpg